trove

Gospodarul Profesionist

295 produse Gospodarul Profesionist din toate magazinele

Set pistol pentru udat ajustabil+conectori furtun

Gospodarul Profesionist

Set pistol pentru udat ajustabil+conectori furtun

de la 27,92 RON

1

În stoc
Pompa submersibila apa curata Gospodarul Profesionist, 1100W, cu snec si flotor 4QGD-1100-F + presostat Total

Gospodarul Profesionist

Pompa submersibila apa curata Gospodarul Profesionist, 1100W, cu snec si flotor 4QGD-1100-F + presostat Total

de la 468,00 RON

2

În stoc
Motocoasa Gospodarul Profesionist 520, 3 CP + fir taietor +3 ulei 0.1L + foarfeca taiere crengi

Gospodarul Profesionist

Motocoasa Gospodarul Profesionist 520, 3 CP + fir taietor +3 ulei 0.1L + foarfeca taiere crengi

de la 312,00 RON

2

În stoc
Furtun pompieri Gospodarul Profesionist PVC panzat 2” Ø 50mm 8 BAR Tip C 30m

Gospodarul Profesionist

Furtun pompieri Gospodarul Profesionist PVC panzat 2” Ø 50mm 8 BAR Tip C 30m

de la 122,00 RON

1

În stoc
Drujba pe benzina Gospodarul Profesionist GP-5200 - 2.7 CP, 52cc + toporisca fibra Wolfson

Gospodarul Profesionist

Drujba pe benzina Gospodarul Profesionist GP-5200 - 2.7 CP, 52cc + toporisca fibra Wolfson

de la 309,00 RON

2

În stoc
Cauciuc si camera motocultor 4.00-8

Gospodarul Profesionist

Cauciuc si camera motocultor 4.00-8

de la 56,00 RON

1

În stoc
Cauciuc si camera motocultor 5.00-10 - 4pr

Gospodarul Profesionist

Cauciuc si camera motocultor 5.00-10 - 4pr

de la 123,00 RON

1

În stoc
Adaptor robinet 3/4 tata

Gospodarul Profesionist

Adaptor robinet 3/4 tata

de la 1,00 RON

1

În stoc
Pompa submersibila apa curata Gospodarul Profesionist cu snec si flotor - 4QGD-1500-F + Presostat

Gospodarul Profesionist

Pompa submersibila apa curata Gospodarul Profesionist cu snec si flotor - 4QGD-1500-F + Presostat

de la 341,00 RON

3

În stoc
Roata carucior - mica - cauciuc brut striat - rulment - 125x40 5Indisponibil

Gospodarul Profesionist

Roata carucior - mica - cauciuc brut striat - rulment - 125x40 5

Vezi istoric prețuri

Cauciuc si camera remorca - 4.00-8 - 6pr

Gospodarul Profesionist

Cauciuc si camera remorca - 4.00-8 - 6pr

de la 45,69 RON

1

În stoc
Set cauciuc + camera roaba - 3.50-8 - mixtIndisponibil

Gospodarul Profesionist

Set cauciuc + camera roaba - 3.50-8 - mixt

Vezi istoric prețuri

Roata carucior - medie - cauciuc brut striat - rulment - 160x50 6

Gospodarul Profesionist

Roata carucior - medie - cauciuc brut striat - rulment - 160x50 6

de la 39,30 RON

1

În stoc
Furtun pompieri - PVC panzat, 1" (25mm), 20m + mufe cuplareStoc epuizat

Gospodarul Profesionist

Furtun pompieri - PVC panzat, 1" (25mm), 20m + mufe cuplare

de la 87,00 RON

1

Conector furtun de pompieri 1

Gospodarul Profesionist

Conector furtun de pompieri 1

de la 23,92 RON

1

În stoc
Furtun pompieri - PVC panzat, 3" (75mm), 20m + 1 conector

Gospodarul Profesionist

Furtun pompieri - PVC panzat, 3" (75mm), 20m + 1 conector

de la 166,00 RON

1

În stoc
Pompa apa murdara cu tocator Gospodarul Profesionist, 2900W, 10000 l + furtun pompieri 20mStoc epuizat

Gospodarul Profesionist

Pompa apa murdara cu tocator Gospodarul Profesionist, 2900W, 10000 l + furtun pompieri 20m

de la 429,00 RON

1

Conector furtun de pompieri  3

Gospodarul Profesionist

Conector furtun de pompieri 3

de la 54,00 RON

1

În stoc
Reductie furtun de pompieri 3-2

Gospodarul Profesionist

Reductie furtun de pompieri 3-2

de la 76,00 RON

1

În stoc
Pompa apa murdara Gospodarul Profesionist QDP-750-F - 750W, 14000 l/h + furtun 20mStoc epuizat

Gospodarul Profesionist

Pompa apa murdara Gospodarul Profesionist QDP-750-F - 750W, 14000 l/h + furtun 20m

de la 269,00 RON

1

Pompa submersibila Gospodarul Profesionist 1500W, 2400 l/h, cablu 10m + Furtun 20m

Gospodarul Profesionist

Pompa submersibila Gospodarul Profesionist 1500W, 2400 l/h, cablu 10m + Furtun 20m

de la 314,00 RON

2

În stoc
Pompa submersibila apa curata Gospodarul Profesionist QDX-32-F - 750W, 3000 l/h + furtun20mStoc epuizat

Gospodarul Profesionist

Pompa submersibila apa curata Gospodarul Profesionist QDX-32-F - 750W, 3000 l/h + furtun20m

de la 381,00 RON

1

Pompa submersibila apa murdara Gospodarul Profesionist - QDP-400-F 400W, 7500 l/h + furtun 20mStoc epuizat

Gospodarul Profesionist

Pompa submersibila apa murdara Gospodarul Profesionist - QDP-400-F 400W, 7500 l/h + furtun 20m

de la 239,00 RON

1

Set cauciuc si camera 4.00-8 – 8PR

Gospodarul Profesionist

Set cauciuc si camera 4.00-8 – 8PR

de la 51,00 RON

1

În stoc
Gospodarul Profesionist — produse cu prețuri comparate pe trove.ro · trove.ro